IMG-20201018-WA0013.jpg

NARCIARSKIE ORAZ SNOWBOARDOWE

OFERTA ZIMA 2020 / 2021

Akademia Misia Polarnego

Fantastyczna zabawa dla najmłodszych! Kilkudniowy, bezpieczny kurs jazdy na nartach dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, na różnym poziomie zaawansowania. Nauczymy Twoje dziecko zdrowej rywalizacji, bezpiecznej, samodzielnej i odpowiedzialnej jazdy   na nartach, a przy tym wszystkim - zagwarantujemy masę zabawy i świetnych wspomnień!

Szkolenia indywidualne

Najbardziej efektywna forma szkoleń narciarskich. Elastyczne i indywidualne podejście instruktora gwarantuje wysoką skuteczność oraz widoczne efekty szkolenia. Zajęcia realizowane są w dowolnym wymiarze godzinowym zarówno dla dorosłych i młodzieży, jak i najmłodszych kursantów.

Oferta dla firm i grup

Kursy grupowe dla dorosłych to kilkudniowe szkolenia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w grupach od 3 do 6 osób. Stanowią alternatywę dla szkolenia indywidualnego pod względem cenowym oraz gwarantują świetną  integrację.

Dołączcie do nas na stoku! Nasza wykwalifikowana ekipa instruktorów prowadzi szkolenia narciarskie oraz snowboardowe dla osób w każdym wieku, dostosowane do poziomu zaawansowania uczestnika. Gwarantujemy dobrą zabawę i profesjonalne zajęcia. Widzimy się na Jaworzynie Krynickiej!

Wycieczki skiturowe

Nowość! Zdobądź szczyt w nowej formie! Organizujemy wycieczki  dla początkujących oraz dla średnio zaawansowanych lub  zaawansowanych. Możliwość zorganizowania wyjścia  w dowolnym terminie, indywidualnie bądź w niewielkich grupach, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora przewodnika.

Organizacja zawodów

Zajmujemy się kompleksową organizacją zawodów. Posiadamy pełny sprzęt do wytyczenia trasy zjazdowej wraz z profesjonalnym pomiarem czasu. Ceny ustalane są każdorazowo w zależności od zakresu działań. Napisz do nas wiadomość a stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Szkolenie na tyczkach

Oferta skierowana do narciarzy chcących spróbować lub doskonalić  swoją jazdę sportową. Trening dostosowany jest do potrzeb i poziomu klienta. Szkolenie pod okiem medalisty Mistrzostw Polski Instruktorów PZN  - Bartka Kujawskiego.

Dla pasjonatów narciarstwa na najwyższym poziomie wtajemniczenia przygotowaliśmy możliwość zdobycia uprawnień instruktorskich. Rozwijaj  swoją pasję i zdobądź uprawnienia instruktora narciarstwa alpejskiego. Szkolenia poprowadzi doświadczony instruktor i wykładowca - Piotr Kapustianyk. Zgłoszenia telefoniczne: +48 512 364 385

A może by tak spróbować czegoś nowego? Spróbuj lub doskonal swoją jazdę na nartach techniką telemarku– technikę rozpropagowaną w Europie przez Norwega - Sondre Norheima, znaną też jako narciarstwo z „wolną piętą”. W przeciwieństwie do sprzętu używanego w narciarstwie alpejskim, narty używane w telemarku mają wiązania połączone z butem tylko przy palcach, podobnie jak w biegach narciarskich.

Zajęcia pod okiem IW Piotra Kapustianyka - autora programu nauczania telemarku w Polsce.

Szkolenia instruktorskie

Telemark