IMG-20210310-WA0008.jpg

orginal_picture_294.jpg

AKADEMIA MISIA
POLARNEGO

Fantastyczna zabawa dla najmłodszych! Kilkudniowy, bezpieczny kurs jazdy na nartach dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, na różnym poziomie zaawansowania. Nauczymy Twoje dziecko zdrowej rywalizacji, bezpiecznej, samodzielnej i odpowiedzialnej jazdy na nartach a przy tym wszystkim - zagwarantujemy masę zabawy i świetnych wspomnień!

pexels-volker-meyer-3714137.jpg

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Najbardziej efektywna forma szkoleń narciarskich. Elastyczne i indywidualne podejście instruktora gwarantuje wysoką skuteczność oraz widoczne efekty szkolenia. Zajęcia realizowane są w dowolnym wymiarze godzinowym zarówno dla dorosłych i młodzieży, jak i najmłodszych kursantów.

Znajomi przewożących narty na szczycie g

DLA FIRM
I GRUP

Kursy grupowe dla dorosłych to kilkudniowe szkolenia dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w grupach od 3 do 6 osób. Stanowią alternatywę dla szkolenia indywidualnego pod względem cenowym oraz gwarantują świetną integrację.

Dołączcie do nas na stoku! Nasza wykwalifikowana ekipa instruktorów oraz przewodników prowadzi szkolenia i wyprawy dla osób w każdym wieku, dostosowane do poziomu zaawansowania uczestnika. Gwarantujemy dobrą zabawę i profesjonalne zajęcia. Widzimy się na Jaworzynie Krynickiej!

jaworzyna113_edited.jpg

SZKOLENIA SKITUROWE

Nowość! Zdobądź szczyt w nowej formie! Organizujemy wycieczki dla początkujących, średniozaawansowanych i  zaawansowanych. Możliwość zorganizowania wyjścia  w dowolnym terminie, indywidualnie bądź w niewielkich grupach - zawsze pod okiem doświadczonego instruktora przewodnika. Możliwość wypożyczenia nowego sprzętu marek: Elan, Blizzard i Dalbello.

no_limit_19_bpawlik-28.jpg

ORGANIZACJA ZAWODÓW

Zajmujemy się kompleksową organizacją zawodów. Posiadamy pełny sprzęt do wytyczenia trasy zjazdowej wraz z profesjonalnym pomiarem czasu. Ceny ustalane są każdorazowo w zależności od zakresu działań. Napisz do nas wiadomość, a stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!

pexels-pixabay-416796.jpg

SZKOLENIE
NA TYCZKACH

Oferta skierowana do narciarzy chcących spróbować lub doskonalić swoją jazdę sportową. Trening dostosowany jest do potrzeb i poziomu klienta. Szkolenie pod okiem medalisty Mistrzostw Polski Instruktorów PZN  - Bartka Kujawskiego.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_4080_edited_edite

SZKOLENIA
INSTRUKTORSKIE

Dla pasjonatów narciarstwa na najwyższym poziomie wtajemniczenia przygotowaliśmy możliwość zdobycia uprawnień instruktorskich. Rozwijaj  swoją pasję i zdobądź uprawnienia instruktora narciarstwa alpejskiego. Szkolenia poprowadzi doświadczony instruktor i wykładowca - Piotr Kapustianyk. Zgłoszenia telefoniczne: +48 512 364 385

davos-44410.woberbra_160130_4283 _web.10

TELEMARK

A może by tak spróbować czegoś nowego? Spróbuj lub doskonal swoją jazdę na nartach techniką telemarku. Technikę tę rozpropagował w Europie Norweg - Sondre Norheim. Znana jest też jako narciarstwo z „wolną piętą”. W przeciwieństwie do sprzętu używanego w narciarstwie alpejskim, narty używane w telemarku mają wiązania połączone z butem tylko przy palcach, podobnie jak w biegach narciarskich. Zajęcia pod okiem Piotra Kapustianyka - autora programu nauczania telemarku w Polsce.

Dzieci w krytym placu zabaw

SALA ZABAW
WIDOKÓWKA

Najlepsze miejsce dla Twojego dziecka poza stokiem narciarskim. Twoje dziecko potrzebuje odpoczynku, jest przemarznięte lub okazało się zbyt małe do rozpoczęcia przygody z nartami, a Ty chcesz beztrosko szusować po stoku? Możemy zapewnić profesjonalną opiekę animatora podczas Twojej nieobecności - Sala zabaw Misia Polarnego w restauracji Widokówka to przyjemnie i dobrze zorganizowany czas dla Twojego dziecka.

jaworzyna-10.jpg

WYPOŻYCZALNIA
SPRZĘTU
SKITUROWEGO

ski savognin .jpg

WYJAZDY

NIezależnie od tego czy wybierasz się na skiturową wyprawę z nami czy solo, zapraszamy do naszej wypożyczalni gdzie znajdziesz wysokiej jakości sprzęt marek: Elan, Blizzard, Dalbello.

Wszyscy kochamy Jaworzynę, ale tych, którzy mają ochotę poszusować gdzieś dalej zapraszamy na nasze zorganizowane wyjazdy zagraniczne. Śledź nasze social media, zapisz się do naszego newslettera i doskonal swoje narciarskie umiejętności na europejskich szczytach pod okiem naszych instruktorów!