AKADEMIA

MISIA POLARNEGO

KURSY DLA DZIECI

Szkoła Jaworzyna Ski & Snowboard posiada najlepiej wykwalifikowaną kadrę do prowadzenia zajęć narciarskich z dziećmi. Posiadamy uprawnienia SITN PZN, dzięki czemu podczas naszych kursów gwarantujemy najwyższy poziom nauki i bezpieczeństwa. Dzieci podczas zajęć podnoszą umiejętności jazdy na nartach poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń w których nie zapominamy o zabawie. Przez cały okres trwania kursu dzieci są pod opieką doświadczonych instruktorów

a czas umila maskotka Misia Polarnego i animatorki.

PROGRAM KURSU:

Kursy przeznaczone dla dzieci w wieku 4-12 lat na każdym poziomie zaawansowania. Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a nasi instruktorzy dopasowują poziom zajęć do wieku i umiejętności dzieci. Zajęcia prowadzone są według programu nauczania dzieci SITN PZN. Trwają w godzinach  10:00-14:00 z przerwą na ciepły posiłek. Każdy kurs kończy się zawodami oraz uroczystym rozdaniem nagród.

CENA ZAWIERA:

* szkolenie według programu,

* ciepły posiłek każdego dnia,

* ciepły napój każdego dnia,

* indeks,

* odznaki, test Sitnusia,

* udział w zawodach,

* dyplom i medal dla uczestnika,

* atrakcje i animacje.

CENA NIE OBEJMUJE:

* karnetu na wyciągi - rekomendujemy skipass pięciodniowy,

* sprzętu narciarskiego - nart, kijków, butów oraz kasku,

* ubezpieczenia NWW dziecka -zachęcamy wszystkich aktywnie wypoczywających do wykupienia ubezpieczenia.

Gwarantujemy

fantastyczną zabawę dla Twojego dziecka podczas bezpiecznej nauki jazdy na nartach!

PODNOSZENIE UMIEJĘTNOŚCI:

Podczas kursu każde dziecko zalicza kolejne poziomy zdobywając odznaki Misia Polarnego. Dzięki temu, podnosi swoje kwalifikacje, a wyniki są zapisywane przez instruktorów grup w specjalnym indeksie.

SITNUSIOWY SCHEMAT SZKOLENIA - W DRODZE PO ZŁOTO:

* Odznaka biała - skręcamy pługiem

* Odznaka zielona - łączymy narty

* Odznaka niebieska - ślizgamy się równolegle

* Odznaka czerwona- zaczynamy jeździć na krawędziach

* Odznaka czarna - robimy długie i szybkie skręty

* Odznaka brązowa - jeździmy krótkimi skrętami

* Odznaka srebrna - potrafimy wbijać kije

* Odznaka złota - jeździmy sportowo

Nauczymy

Twoje dziecko samodzielnej

i bezpiecznej jazdy!

TERMINY:

Grudzień:  I 24-27, II 28-31

Styczeń:    I 4-8, II 11-15, III 18-22,

IV 25-29

Luty:         V 1-5, VI 8-12,

VII 15-19, VIII 22-26

Marzec:     I 1-5, II 8-12, III 15-19

LOKALIZACJA:

Zajęcia odbywają się na Jaworzynie Krynickiej. Grupy początkujące zaczynają naukę na nowo powstałej taśmie usytuowanej przy dolnej stacji gondoli.

PŁATNOŚCI:

Kursy należy rezerwować on-line uiszczając opłatę rezerwacyjną przelewem lub przy pomocy płatności internetowych  PayU.

Płatność gotówką jest możliwa w biurze szkoły przy odbiorze pakietów kursowych.

CENNIK:

Zajęcia grupowe pod okiem

doświadczonych

instruktorów :)

Dla Rodziców dzieci z Akademii Misia Polarnego przygotowaliśmy specjalny kurs nauki i doskonalenia jazdy na nartach w promocyjnej cenie!