SSSS.png

POZNAJ
NASZ ZESPÓŁ

Szkoły Jaworzyna Ski & Snowboard z licencją SITN PZN A+B i D to jedyna szkoła na Jaworzynie.  Naszą kadrę instruktorską tworzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy narciarstwa i snowboardu, którzy gwarantują super zabawę na stoku, profesjonalne zajęcia oraz zaszczepienie miłości na stałe do zimowych form rekreacji ruchowej.Szkoła prowadzi zajęcia w formie lekcji indywidualnych i grupowych na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy narciarstwa alpejskiego, jazdy na snowboardzie, telemarku oraz skituringu.

10431521_833565606700165_121333097811781

SZEF WYSZKOLENIA
INSTRUKTORÓW

Piotr Kapustianyk to instruktor - wykładowca PZN. Trener Narciarstwa Zjazdowego, Międzynarodowy Instruktor Telemarku oraz Szef Komisji Telemarku SITN PZN. Piotr jest autorem programu nauczania narciarstwa telemarkowego SITN PZN oraz szeregu publikacji na temat telemarku. Były członek alpejskiego Demo Teamu SITN. Szef TELEMARK POL-SKI  DEMO TEAM. Uczestnik wielu Kongresów Nauczania Narciarstwa INTERSKI. Medalista Mistrzostw Polski Instruktorów SITN PZN.

przygoda0129_204725 (1).jpg

MANAGER
SZKOŁY

Wojtek Przygoda to nauczyciel, instruktor oraz trener II klasy Narciarstwa Zjazdowego, posiadający możliwie najwyższe uprawnienia instruktorskie ISIA. Przez wiele lat grał w piłkę ręczną na poziomie półzawodowym. Nadal czeka na niego nieskończony doktorat o tematyce (a jakże by inaczej) narciarskiej :) Organizator oraz instruktor letnich obozów dla rodzin z dziećmi. Pasjonat żeglarstwa.

89198933_491446388197922_555207308502630

KOORDYNATOR
AKADEMII
MISIA POLARNEGO

Tobiasz Walczyk to instruktor narciarski oraz były piłkarz I ligowych klubów. Jako trener i instruktor wiele tysięcy godzin poświęcił młodym i zdolnym na boisku oraz na stoku.  Kolejnym z jego osiągnięć jest stworzenie bazy kitesurfingowej na Francuskiej Riwierze. Zimą ulubieniec dzieci, w  których zaszczepia pasje do narciarstwa.

IMG-20210302-WA0086_edited_edited.jpg

SEKCJI SPORTOWEJ

Bartek Kujawski to wychowanek klubu narciarskiego Magura. Wielokrotny reprezentant Uniwersytetu Rzeszowsiego na Akademickich Mistrzowstwach Polski. W roku 2019 zajął 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Instruktorów, rozgrywanych z okazji 100-lecia PZN. Uczestnik i organizator wielu ultramaratonów oraz wyścigów kolarskich.  Bartek to nie tylko instruktor narciarski ale również instruktor kitesurfingu i windsurfingu. Zawodowo jest absolwentem prawa, prywatnie pasjonat klasyków motoryzacji.

IMG-20210302-WA0081.jpg

PRZEDSZKOLA

Gosia Skalniak na nartach spędziła już 22 sezony z czego 12 trenowała w klubie narciarskim. Uprawnienia pomocnika narciarstwa PZN uzyskała już w wieku 16 lat, a mając 18 zdobyła tytuł instruktora. Pracowała między innymi w szkole narciarskiej "Dwie Doliny", "MasterSki Tylicz" oraz "Instruktorki". Poza narciarstwem trenowała również kolarstwo górskie. Otwarta, kreatywna oraz komunikatywna, bardzo dobrze dogaduje się z małymi jak również dorosłymi adeptami narciarstwa.

IMG-20200812-WA0009.jpg

SEKCJI SKITUROWEJ

Marcin Korbecki to nauczyciel, trener i wykładowca. Jego główną pasją była piłka nożna, którą uprawiał na imponującym poziomie (awans do ekstraklasy z Piastem Gliwice). Gdy zakończył karierę postanowił bez reszty poświęcić się swojej drugiej pasji -  narciarstwie. Przez wiele sezonów prowadził szkolenia narciarskie na różnych poziomach zaawansowania, a okres letni spędzał na wyprawach wysokogórskich,  których był również współorganizatorem (Elbrus, Mont Blanc). W roku 2019 obronił tytuł doktora na AWF Wrocław.