top of page
IMG_20210310_082404.jpg
Szkoła narciarska

POZNAJ
NASZ
ZESPÓŁ

Szkoły Jaworzyna Ski & Snowboard z licencją SITN PASS i SITS

to jedyna szkoła działająca na Jaworzynie Krynickiej. Nasi instruktorzy nart i snowboardu to przede wszystkim młoda          a zarazem doświadczona i starannie dobrana grupa ludzi, dla których zima to zajawka, pasja i sposób na życie. Tysiące godzin spędzonych na nauczaniu, cierpliwym, merytorycznym przekazywaniu tajników narciarstwa i snowboardu, tłumaczeniu co zrobić, by bezpiecznie zjeżdżać z każdej trasy oraz dla bardziej doświadczonych jak jeżdzić freestyle'owo! Najlepsi instruktorzy w sezonie wypracowują 800-900h na stokach Jaworzyny Krynickiej, ich wiedza i praca z ludźmi to bank doświadczeń, którymi dzielą się w najbardziej profesjonalny sposób z każdym kursantem. Na Jaworzynie uczymy bezpieczenego narciarstwa alpejskiego, jazdy na snowboardzie, telemarku oraz skituringu.

Piotr Kapustianyk

SZEF WYSZKOLENIA
NARTY

Piotr Kapustianyk to instruktor - wykładowca PASS. Trener Narciarstwa Zjazdowego, Międzynarodowy Instruktor Telemarku oraz Szef Komisji Telemarku SITN PZN. Piotr jest autorem programu nauczania narciarstwa telemarkowego SITN PASS oraz szeregu publikacji na temat telemarku. Były członek alpejskiego Demo Teamu SITN. Szef TELEMARK POL-SKI  DEMO TEAM. Uczestnik wielu Kongresów Nauczania Narciarstwa INTERSKI. Medalista Mistrzostw Polski Instruktorów SITN PZN.

Marian Rzepko

SZEF WYSZKOLENIA
SNOWBOARD

Marian Rzepko - doktor nauk o kulturze fizycznej, wykładowca uniwersytecki. Instruktor sportu

w dyscyplinie: snowboarding, jazdy konnej, kajakarstwa, ćwiczeń siłowych i kulturystyki. Trener narciarstwa alpejskiego oraz II klasy boksu. Przez wiele sezonów prowadził szkolenia narciarskie oraz snowboardowe na różnych poziomach zaawansowania, od roku 2020 instruktor wykładowca Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. 

Instruktor Tobiasz Walczyk

KOORDYNATOR KURSÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Tobiasz Walczyk to instruktor narciarski oraz były piłkarz I ligowych klubów. Jako trener i instruktor wiele tysięcy godzin poświęcił młodym i zdolnym na boisku oraz na stoku.  Kolejnym z jego osiągnięć jest stworzenie bazy kitesurfingowej na Francuskiej Riwierze. Zimą ulubieniec dzieci, w  których zaszczepia pasje do narciarstwa.

IMG-20210302-WA0086_edited_edited_edited

MANAGER
SZKOŁY

Bartek Kujawski to wychowanek klubu narciarskiego Magura. Wielokrotny reprezentant Uniwersytetu Rzeszowsiego na Akademickich Mistrzowstwach Polski. W roku 2019 zajął 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Instruktorów, rozgrywanych z okazji 100-lecia PZN. Uczestnik i organizator wielu ultramaratonów oraz wyścigów kolarskich.  Bartek to nie tylko instruktor narciarski ale również instruktor kitesurfingu i windsurfingu. Zawodowo jest absolwentem prawa, prywatnie pasjonat klasyków motoryzacji.  

Gosia Skalniak

KIEROWNIK
PRZEDSZKOLA

Gosia Skalniak na nartach spędziła już 22 sezony z czego 12 trenowała w klubie narciarskim. Uprawnienia pomocnika narciarstwa PZN uzyskała już w wieku 16 lat, a mając 18 zdobyła tytuł instruktora. Pracowała między innymi w szkole narciarskiej "Dwie Doliny", "MasterSki Tylicz" oraz "Instruktorki". Poza narciarstwem trenowała również kolarstwo górskie. Otwarta, kreatywna oraz komunikatywna, bardzo dobrze dogaduje się z małymi jak również dorosłymi adeptami narciarstwa.

Marcin Korbecki

KIEROWNIK
SEKCJI SKITUROWEJ

Marcin Korbecki to nauczyciel, trener i wykładowca. Jego główną pasją była piłka nożna, którą uprawiał na imponującym poziomie (awans do ekstraklasy z Piastem Gliwice). Gdy zakończył karierę postanowił bez reszty poświęcić się swojej drugiej pasji -  narciarstwie. Przez wiele sezonów prowadził szkolenia narciarskie na różnych poziomach zaawansowania, a okres letni spędzał na wyprawach wysokogórskich,  których był również współorganizatorem (Elbrus, Mont Blanc). W roku 2019 obronił tytuł doktora na AWF Wrocław.

bottom of page