NOWOŚĆ

SKIPASS SZKOLENIOWY

Kolejna nowość jaką przygotowaliśmy dla Was na nadchodzący sezon. Skipass szkoleniowy tylko dla klientów naszej szkoły

Nasi kursanci będą mieli możliwość wykupienia dwugodzinnego karnetu na wyciągi w atrakcyjnej cenie.

NOWY WYCIĄG DLA DZIECI

Jest nam niezmiernie miło poinformować o pierwszym etapie modernizacji i rozbudowy ośrodka narciarskiego Jaworzyna Krynicka. Od tego sezonu zimowego będzie dostępny nowy wyciąg taśmowy wraz z poletkiem szkoleniowym zlokalizowany przy dolnej stacji gondoli.

Widzimy się na Jaworzynie Krynickiej :)

AKADEMIA MISIA POLARNEGO

Zadbaj, by Twoje dziecko miało wyjątkowe wspomnienia ze stoku i  zarezerwuj miejsce w Akademii Misia Polarnego już teraz! Pierwsze grupy startują już w okresie świątecznym, a następne podczas ferii zimowych. Dla najmłodszych początkujących przygotowaliśmy naukę poprzez zabawę na taśmie oraz nowych poletkach treningowych.

• BEZPIECZNA REZERWACJA

• W PRZYPADKU ZAMKNIĘCIA OŚRODKA 100% ZWROT

ZIMA 2020 /2021

Jako nowy operator szkoły narciarskiej na Jaworzynie Krynickiej cieszymy się że będziemy z Wami w nadchodzącym sezonie zimowym 2020/21! Przygotowania do sezonu już trwają. Śledźcie nas na Facebooku, Instagramie lub TikToku by być na bieżąco. To co, widzimy się na stoku?

UWAGA !

Nowe numery telefonów do szkoły:

+48 512 203 000