START SEZONU

11.12.2020

Na tą informację czekaliśmy :)  Już za kilka dni spotkamy się na stokach Jaworzyny. Planowany start sezonu zimowego w piątek 11 grudnia 2020 roku ! 

SEZON NARCIARSKI 2020/2021

W związku z ostatnim ogłoszeniem rządu mającym bezpośredni wpływ na sezon narciarski, informujemy, że pracujemy nad zmianą zimowego programu Szkoły oraz, że dokładamy wszelkich starań, by podczas tegorocznego sezonu narciarskiego zapewnić Wam i Waszym maluchom jak najlepsze warunki i bezpieczeństwo. Równocześnie czekamy na dalsze wytyczne rządu i mamy nadzieję, że uda nam się wszystkim spotkać na stoku. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszym Facebooku oraz na naszej stronie internetowej. Jesteśmy również dostępni pod telefonem. Dziękujemy Wam za cierpliwość i wyrozumiałość

SALA ZABAW DLA DZIECI

Drodzy Rodzice, macie ochotę na zimowe szaleństwo tylko we dwoje? A może chcecie podnieść swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanego instruktora? Kiedy Wy podbijacie stoki, my zajmiemy się Waszymi pociechami w sali zabaw na szczycie Jaworzyny Krynickiej w restauracji Widokówka podczas zajęć prowadzonych przez nasze animatorki, które zapewnią bezpieczeństwo i dobrą zabawę Waszym dzieciom. 

NOWOŚĆ

SKIPASS SZKOLENIOWY

Kolejna nowość jaką przygotowaliśmy dla Was na nadchodzący sezon. Skipass szkoleniowy tylko dla klientów naszej szkoły

Nasi kursanci będą mieli możliwość wykupienia dwugodzinnego karnetu na wyciągi w atrakcyjnej cenie. 

NOWY WYCIĄG DLA DZIECI

Jest nam niezmiernie miło poinformować o pierwszym etapie modernizacji i rozbudowy ośrodka narciarskiego Jaworzyna Krynicka. Od tego sezonu zimowego będzie dostępny nowy wyciąg taśmowy wraz z poletkiem szkoleniowym zlokalizowany przy dolnej stacji gondoli.

 

Widzimy się na Jaworzynie Krynickiej :) 

AKADEMIA MISIA POLARNEGO

Zadbaj, by Twoje dziecko miało wyjątkowe wspomnienia ze stoku i  zarezerwuj miejsce w Akademii Misia Polarnego już teraz! Pierwsze grupy startują już w okresie świątecznym, a następne podczas ferii zimowych. Dla najmłodszych początkujących przygotowaliśmy naukę poprzez zabawę na taśmie oraz nowych poletkach treningowych.

  • BEZPIECZNA REZERWACJA

  • W PRZYPADKU ZAMKNIĘCIA OŚRODKA 100% ZWROT 

ZIMA 2020 /2021

Jako nowy operator szkoły narciarskiej na Jaworzynie Krynickiej cieszymy się że będziemy z Wami w nadchodzącym sezonie zimowym 2020/21! Przygotowania do sezonu już trwają. Śledźcie nas na Facebooku, Instagramie lub TikToku by być na bieżąco. To co, widzimy się na stoku? 

UWAGA !

Nowe numery telefonów do szkoły:

+48 512 203 000

+48 512 204 000

 

Szkoła Jaworzyna Ski & Snowboard

ul.Czarny Potok 75

33-380 Krynica Zdrój

Tel: +48 512 203 000

Tel: +48 512 204 000

  • Facebook
  • Instagram