top of page
Szukaj

W GÓRY NA SKITURY

Szukasz nowych wrażeń? Czasami żeby mieć z górki... trzeba najpierw wdrapać się na szczyt! Zapraszamy na wycieczki i szkolenia skiturowe na Jaworzynie Krynickiej dla początkujących oraz zaawansowanych! W Szkoła Jaworzyna organizujemy wyjścia w dowolnym terminie, indywidualnie bądź w niewielkich grupach, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora - przewodnika!Wybierz się z nami na skitury i zdobądź szczyt Jaworzyny! Na Jaworzynie znajduje się kilka tras, które nie tylko gwarantują satysfakcję z ich pokonania, ale również oferują piękne widoki. Odezwij się do nas a zorganizujemy dla Ciebie wycieczkę lub szkolenie skiturowe, które na długo pozostanie w Twojej pamięci!


Przykładowe trasy skiturowe znajdziesz tutaj.


Na miejscu wypożyczysz również sprzęt skiturowy - szczegóły znajdziesz tutaj.


Rezerwuj wycieczkę i zdobądź nowe umjiejętności: info@szkolajaworzyna.pl, tel: 512 203 00060 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SNOW ACADEMY

Commentaires


bottom of page