top of page
Szukaj

NOWOŚCI W SEZONIE 2022/2023

Na naszej stronie wystartowała już oferta 2022/2023 - oznacza to, że już możecie rezerwować Akademię Misia Polarnego dla Waszych maluchów i zaplanować Wasz zimowy wypoczynek na Jaworzynie Krynickiej.SNOWBOARDOWA AKADEMIA MISIA I WIECZORNA ŚLIZGAWKA DLA DZIECI


W tym sezonie, oprócz standardowych zajęć narciarskich dla dzieci w ramach Akademii Misia Polarnego przygotowaliśmy również przedszkole snowboardowe, gdzie Wasze pociechy będą mogły odkryć tajniki jazdy na snowboardzie. Poza tym, oprócz dziennych zajęć sportowych, w każdą środę w godzinach 18-20:00 wszystkich uczestników Akademii Misia Polarnego zapraszamy na ślizgawkę na zimowe zabawy pod okiem naszej animatorki. W tym czasie rodzice będą mogli skorzystać z nocnej jazdy, doszkalania narciarskiego z naszym instruktorem lub odpocząć po całym dniu na stoku w jednym z barów.


SKIPASS DLA DZIECI W SEZONIE 2022/2023


Zapraszamy do zakupu skipassów dla dzieci w siedzibie naszej szkoły - tam kupicie je w specjalnej cenie - 420 zł za skipass 5-dniowy lub 200 zł za skipass 2-dniowy.


PROMOCJA NA WPISOWE DO AKADEMII MISIA POLARNEGO


Tylko do końca listopada wpisowe dla dzieci z Akademii Misia Polarnego to jedyne 100 zł! Zarezerwuj miejsce dla Twojego malucha już dziś i skorzystaj z naszej limitowanej oferty!


PROMOCJA DLA RODZICÓW / OPIEKUNÓW


Rodziców i opiekunów dzieci z Akademii Misia Polarnego zapraszamy na zajęcia narciarskie w ciągu dnia w cenie o 10 zł tańszej niż standardowa lub na zajęcia doszkalające podczas nocnej jazdy w cenie 100PLN/h.

227 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SNOW ACADEMY

Comments


bottom of page