Kurs 5 dni popołudniowy

1. Home
  2. Akademia Misia Polarnego
  3. Kurs 5 dni popołudniowy

Zapraszamy na zajęcia w ferie popołudniami!

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE MISIA POLARNEGO - SMYKI- wiek 3-6 lat

Przedszkole narciarskie Akademia Misia Polarnego skierowane do najmłodszych narciarzy. Od tego sezonu na Jaworzynie pojawi się specjalna strefa - ogródek narciarski. Będzie to miejsce gdzie najmłodsi adepci będą zdobywać swoje pierwsze umiejętności  na specjalnych matach i torach przeszkód. Powstanie tam również lodowe igloo, gdzie zabawy poprowadzą animatorzy.

AKADEMIA MISIA POLARNEGO JUNIOR  kursy dla dzieci w wieku 7 - 14 lat

AKADEMIA MISIA POLARNEGO  skierowana jest do starszych dzieci. Zajęcia prowadzimy na 10 km tras narciarskich Jaworzyny. Codziennie uczymy się nowych umiejętności. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W zależności od umiejętności i wieku dzieci przydzielane są do grup. Każdy uczestnik otrzyma Indeks z miejscem na pieczątki.  Na koniec szkolenia odbywa się sprawdzian umiejętności na Odznakę Misia Polarnego i uroczyste wręczenie nagród.

Akademia Misia Polarnego - zaprasza na bezpiecznie i profesjonalne kursy dla dzieci.

.

Kursy popołudniowe

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs ?
  • Szkolimy zgodnie z Sitnusiowym system nauczania narciarstwa dzieci SITN-PZN.
  • Bezpieczeństwo ! Zajęcia prowadzimy na wyciągu szkoleniowym "żółwik" .
  • Małe grupy szkoleniowe od 3 do 8 dzieci.
  • Przeszkoleni nauczyciele narciarstwa.
  • Dzieci nie czekają w kolejkach.
  • Jesteśmy jedynym przedszkolem na "Jaworzynie Krynickiej".
  • Posiadamy profesjonalną strefę dla dzieci .
Dla kogo rekomendowany jest kurs 5 dniowy?
  • Dla dzieci w wieku 3-14 lat.
  • Na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Podczas każdego turnusu weryfikujemy umiejętności.
  • Rodzice mają gwarancje przypisania dzieci do właściwej grupy pod względem wieku i umiejętności.
  • Przygotowujemy do ogólnopolskich zawodów "Pucharu Misia Polarnego".
Co zapewniamy ?
  • Indeks Misia Polarnego, zgodny z Sitnusiowym systemem nauczania narciarstwa dzieci SITN-PZN.
  • Opiekę podczas zajęć szkoleniowych.
  • Poczęstunek w przerwie między zajęciami.
  • Bogaty program animacji.
  • Korzystanie z naszej strefy Akademii Misia Polarnego na wyciągu "żółwik".

CENA: 550PLN  /OSOBA – 5 DNI Szkolenia narciarskiego, kolejne dziecko (rodzeństwa/dzieci znajomych):  500 PLN

• 15 godzin zajęć i animacji: 5 dni po 3 h.
  • Szkolenie w grupach 3-8 osób w zależności od poziomu zaawansowania.
  • Koszulka narciarską Akademia Misia Polarnego na czas szkolenia.
  • Animację z dziećmi w Restauracji "Widokówka".
  • Opiekę nad dzieckiem.
  • Posiłek dla każdego z kursantów w restauracji "Widokówka": soczek/herbatka + mały poczęstunek.
  • Dyplom, podarunek od firmy "Mercedes".
  • Wejście na gondolę, wszystkie wyciągi stacji oraz wyciąg "żółwik" poza kolejnością.
  • 20 % rabatu na spływ pontonem/kajakiem.
  • 10 % zniżki w naszej wypożyczalni "Rossignol" - kolekcja 2018/2019 r.

TERMINY:

• 07.-11.01.2019 - kurs przed feriami
  • 14-18.01.2019 r. - KURS I
  • 21-25.01.2019 r. - KURS II
  • 28.01-01.02.2019 r. - KURS III
  •  04-08.02.2019 r. - KURS IV
  • 11-15.02.2019 r.- KURS V
  • 18-22.02.2019 r. - KURS VI
  •  25.02-01.03.2019 - kurs po feryjny, przygotowawczy do Puchar Misia Polarnego.

GODZINY ZAJĘĆ: 14:00 - 17:00

• Zajęcia odbywają się przy min. 3 osobach , jeśli nie będzie wymaganej ilości osób proponujemy zajęcia indywidualne. Co zdarza się niezwykle rzadko.
  • Zgłoszenie odbywają się na podstawie formularza. Niezbędna wpłata zaliczki w wysokości 200PLN.
  • Instruktorzy Akademii Misia Polarnego - uczestniczą w kursach szkolenia dzieci.
  • W trakcie trwania kursu istnieje możliwość rotacji między poszczególnymi grupami - na podstawie decyzji instruktorów "Akademii Misia Polarnego".
  • Obowiązkowe posiadanie kasku narciarskiego oraz karnetu dla uczestnika.

Szkoła Narciarska Jaworzyna