SSSS.png

Jesteśmy jedyną licencjonowaną szkołą narciarską na Jaworzynie w Krynicy Zdrój. Naszą kadrę instruktorską tworzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy narciarstwa i snowboardu, którzy gwarantują super zabawę na stoku,

profesjonalne zajęcia oraz zaszczepienie miłości na stałe do zimowych form rekreacji ruchowej. Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, dzieci i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania.

logo SITS_PL.png
sitn-loga.png

JAWORZYNA

Z NAMI
PÓJDZIE Z GÓRKI

Prowadzimy zajęcia w formie lekcji indywidualnych lub grupowych na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy narciarstwa alpejskiego, jazdy na snowboardzie, telemarku oraz skituringu.

SEZON
2023 / 2024

OFERTA

nowe.png
Akademia Misia Polarnego

AKADEMIA MISIA
POLARNEGO

Dla najmłodszych narciarzy w wieku 4-9 lat

i snowboardzistów w wieku 6-9 lat przygotowaliśmy coś specjalnego. Akademia Misia Polarnego to kilkudniowe szkolenie pod okiem młodych instruktorów i masa zabawy z naszą maskotką - Misiem Polarnym. Każda zdobyta umiejętność na stoku to nowa odznaka do kolekcji! Dodatkową atrakcją jest nasza wieczorna animacja w formie ślizgawki. Rezerwacja kursu tylko 100 zł.

DLA MAŁYCH
NARCIARZY
I SNOWBOARDZISTÓW

WS2324_JOY_Action_ 117.jpg

SNOW
ACADEMY

Dla nieco starszych narciarzy i snowboardzistów w wieku 10-16 lat przygotowaliśmy coś nowego. Snow Academy to kilkudniowe szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów z dużą dawką pozytywnych śnieżnych emocji i zabawy z uśmiechem na twarzy. Dodatkowo w cenie kursu zimowa atrakcja w Muszynie SankoLANDIA. Nowy bardziej "dorosły" plastron. Rezerwacja kursu tylko 100 zł.

SZKOLENIA GRUPOWE
DLA MŁODZIEŻY
W WIEKU 10-16 LAT

DOSKONALENIE
JAZDY

Poznaj technikę jazdy sportowej - doskonal swoje umiejętności jazdy na tegorocznych modelach nart naszego partnera firmy Head.

HEAD BY
SZKOŁA JAWORZYNA