1. Home
  2. Szkoła Jaworzyna
  3. O nas

Kilka słów o naszej szkole

Podczas tej zimy będziecie mogli skorzystać z oferty Szkoły narciarskiej Jaworzyna a najmłodsi adepci narciarstwa będą mogli szkolić się w przedszkolu narciarskim. Za szkolenie narciarzy, snowboardzistów oraz naszych najmłodszych narciarzy, którzy odwiedzą naszą stację narciarską odpowiedzialni będą wykwalifikowani instruktorzy. Duża większość z nich to będą instruktorzy, którzy pracowali tutaj do tej pory i znają Jaworzynę bardzo dobrze. Szkoła narciarska Jaworzyna będzie posiadała licencję SITN PZN co będzie gwarancją jakości. Szkolenia będą mogły odbywać się również w języku angielskim. Mamy wdrożony innowacyjny program szkolenia dzieci. W szkole pracują studenci i absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym.

Do szkoły narciarskiej Jaworzyna w sezonie zimowym 2017/2018 możecie zapisać się telefonicznie lub mailowo.

KONTAKT:
Szkoła Narciarska Jaworzyna
ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój
mail: szkola@jaworzynakrynicka.pl

Zalety naszej szkoły

Doświadczona
kadra
Wyłączność
szkoleniowa
Z nami nie stoisz
w kolejkach!